Web Analytics

Feston 40-vjetorin, Arbana merr dhuratën super të shtrenjtë nga shoqja

Arbana Osmani festoi dje ditëlindjen dhe surprizat kanë nisur që mbrëmjen e djeshme.

Ishte mikesha e saj, Xhemi Shehu ajo e cila e surprizoi që në orët e para.

Moderatorja ka ndarë një foto ku tregon se Xhemi i ka bërë një dhuratë Gucci.

“Të dua”, i shkruan Arbana mikeshës së saj.

Kujtojmë se moderatorja feston 40-vjetorin dhe partneri i saj, Eduart Grishaj 36-vjetorin.

Ata ndajnë midis tyre një familje të bukur dhe një sukses profesional.

Nga rubrika