Web Analytics

Tag: Xhemi Shehu

Duket shumë më e re, por e besoni sa vite mbushi moderatorja Xhemi Shehu?

Moderatorja Xhemi Shehu  feston ditëlindjen. Xhemi është një nga moderatoret më të dashura të ekranit shqiptar dhe një prej personazheve...

Një shoqe si Arbana! I bën surprizen e papritur në mesnatë shoqes për ditëlindje! (Video)

Xhemi Shehu feston dje ditëlindjen. Ajo ka mbushur plot 40-vjeç ndersa mikja e saj e zemrës Arbana Osmani e...

Feston 40-vjetorin, Arbana merr dhuratën super të shtrenjtë nga shoqja

Arbana Osmani festoi dje ditëlindjen dhe surprizat kanë nisur që mbrëmjen e djeshme. Ishte mikesha e saj, Xhemi Shehu...