Web Analytics
E premte, 9 Qershor, 2023

Ftohtë dhe me reshje shiu – parashikim i motit për sot

Mot jostabil vazhdon të na shoqëroj edhe këto ditë të mbetura të javës.

Gjatë ditës së sotme do të jetë ende ftohtë dhe me reshje shiu.

Temperaturat maksimale do të sillen deri në 14 gradë Celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga jugu e juglindja e lehtë dhe mesatare 3-7m/s, herë-herë edhe mesatarisht e fuqishme me hove deri në 15m/s.

Shtypja atmosferike me tendencë të rritjes graduale, e javën e ardhshme në rënie. /Telegrafi/

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
998NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu