Web Analytics

Greta Koҫi publikon foton e parë me djalin, pak ditë pas lindjes

Botuar nga: InfoKosova

Greta Koçi është këngëtarja nga Shqipëria e që me zërin dhe pamjene saj u bë tejet e njohur në publik.

Ajo njihet per hitet e shumta qe ka krijuar nder vite.

Greta tashmë është bërë nënë për herë të parë dhe ka filluar të jetë aktive në rrjetet sociale.

E sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me bebin e saj dhe po duket në gjendje shumë të mirë pas lindjes./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT