Web Analytics

Habit babai i Kiarës pas dasmës: E kam prerë biletën të iki që nesër, s’dua t’i rri nëpër…

Botuar nga: InfoKosova

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli jane martuar te shtunen ne finalen e Big Brother ku kurorezimin e tyre paten mundesi ta shikojne me miliona njerez.

Ne dasme nuk kishte si te mungonte babai i Kiares, Arben Tito i cili ka ardhur nga Italia per celebrimin e vajzes.

Ai eshte shprehur i lumtur derisa tha se Kiara nuk e ka zhgenjyer asjehere me vendimet qe ka marre e me siguri edhe ky eshte vendimi i duhur.

Ai tha se Luizi duket djal shume inteligjent andaj beson se do kene mirekuptim megjithese tani do te shohin realitetin ku perpos dashurise mund te kete edhe zenka por qe do i kalojne.

Ai ka treguar për gazetarin Ervin Kurti, emocionet që ka përjetuar dhe ka besim se Luizi do e mbajë në pëllëmbë të dorës Kiarën.

Ai shprehet se historia e tyre është një përrallë dhe është i bindur se do i përballojnë më së miri çdo pengesë që do i dalë.

Ai gjithashtu shprehet se ka prerë biletën nesër sepse preferon që të mos jetë nëpër këmbë dhe çifti t’i shijojë sa më shumë momentet pas dasmës.

Të FUNDIT