Web Analytics

Kjo nuk pritej, Iliri ka dy fjalë për fitoren dhe dasmën e Luizit

Luizi u shpall  te shtunen fitues i “Big Brother VIP 2” duke fituar cmimin e madh prej 100 mije euro.

Ai ka marrë urime të shumta si nga publiku ashtu dhe nga personazhet e njohur, mes tyre dhe nga fituesi i edicionit të parë, Ilir Shaqiri.

Iliri ka publikuar në rrjete sociale një foto të Luizit nga momenti i madh, duke e uruar si për fitoren ashtu dhe për martesën.

“Ta gëzosh fitoren me 100 suksese të tjera dhe të trashëgohesh o kampion”, ka shkruar ai. Shiko foton:

Nga rubrika