Web Analytics

Etiketim: Ilir Shaqiri

Iliri sjell foton më të ëmbël me vajzën e tij bukuroshe

Ilir Shaqiri u bë emri më i përfolur në mediat rozë me pjesëmarrjen në Big Brother.E më pas edhe si fitues i këtij emisioni.Së...

Ilir Shaqiri reagon fuqishëm pas dënimit të Gucatit e Haradinajt

Këngëtari Ilir Shaqiri ka shpërndarë një këngë të tij pas Aktgjykimit dënues për ish-pjesëtarët e UÇK-së, Hysni Gucati e Nasim Haradinaj.Kënga me titull “Emblema...

Ilir Shaqiri tregon se a i dhuroi para Sabianit pasi fitoi...

Fitues i “Big Brother Albania VIP”, Ilir Shaqiri ka dhënë një intervistë për revistën Class, ku ndër të tjera ka folur dhe për mënyrën...

Rrëfehet Ilir Shaqiri, nga dasma, krisja e miqësisë me Sabianin te...

Fituesi i edicionit të parë të “Big Brother VIP”, Ilir Shaqiri ka dhënë një intervistë për revistën Class, ku ka folur për lajmet që...

U përfol për një krisje miqësie me Ilirin, reagon Sabiani

Ditëve të fundit është komentuar gjatë raporti i Ilirit me Sabianin.Ata kanë krijuar miqësi të ngushtë brenda “Big Brother VIP”,  madje miqësia e tyre...

Kaq shumë urime mori Sabiani për ditëlindje vetëm nga Iliri jo!

Këngëtari Sabiani ka festuar ditëlindjen, urime të shumta këngëtari mori nga familjarët, miqtë dhe kolegët.Ai disa nga këto urime i hodhi në InstaStory por...

Çfarë po ndodh me miqësinë e Ilir Shaqirit dhe Sabianit? Balerini...

Sabian Medini dhe Ilir Shaqiri krijuan një miqësi shumë të ngushtë brenda shtëpisë së “BBVIP” e cila duket se vazhdoi dhe jashtë formatit, por...

A e njihni cili personazh i famshëm shqiptar është në fotografi?

Një datë e shënuar në familje është gjithnjë një opsion i mirë për të spostuar pak vëmendjen nga rutina e përditshme e për t’iu...

Iliri ‘ironizon’ me thashethemet për dasmën e tij: Tuj prit krushqit

Ditëve të fundit është raportuar se fituesi i edicionit të parë të "Big Brother VIP", Ilir Shaqiri po përgadit një dasëm.Sipas raportimeve ai do...

Jo neser, ja kur do të zhvillohet dasma e Ilir Shaqirit

A do të ketë apo jo dasmë nga Ilir Shaqiri nesër?Ky besojmë se është kurioziteti i gjithë Shqiptarëve dhe jo vetëm i Monikës dhe...

LAJMET MË TË LEXUARA