Web Analytics

Habit Luizi, e publikon në këtë gjendje Letën, gjyshen e Kiares

Botuar nga: InfoKosova

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë një nga ciftet më të përfolura në show biz.

Cdo lëvizje e tyre shndërrohet në lajm, nga interesi i madh i publikut për ta.

Dje, gjyshja e Kiares, nëna Leta festoi ditëlindjen ku nuk munguan urimet e shumta.

Por, Luizi mori gjithë vëmendjen me videon që kishte zgjedhur ta uroj letën ku ajo shihet e veshur me një fustan për vajza të reja./InfoKosova/

Shiko videon:

Të FUNDIT