Web Analytics
E martë, 6 Qershor, 2023

I thanë se Kiara e shfrytëzon, reagon Luizi (Video)

“Post Big Brother VIP Albania”, eshte mbajtur mbreme me debate mjaft te ashpra.

Luizi u pyet lidhur me llafet që kinse Kiara e ka shfrytëzuar.

Ai tha se gjërat nëse janë jo të vërteta do të shihen në vijim.

Sipas tij e gjitha kjo ndodhi rastësore, dhe u çudit se pse ata dyshojnë tek Kiara e cila nuk e ka përkrahur kurrë në lojën e tij.

Ai u ka kerkuar edhe ish banoreve e te gjitheve qe po merren me ta qe ti lene ta shijojne jeten e tyre pa u perzier.

Dhe sipas tij do ta shohin se a e kane per fame e per loje apo eshte e vertete.

Pas kësaj nisën debatet e shumta edhe mes opinionistëve.

Shiko videon:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu