Web Analytics

Jo Luizi më! Ky banor i ‘BBVA’ mori famë të madhe dhe para të majme

Edicioni i dytë i ‘Big Brother Vip Albania’ u shoqërua me fjalë e polemika të ndryshme.

Luiz Ejlli u shpall fitues por fitorja si duket nuk i mjaftoi atij.

Artisti i njohur shqiptar po e menaxhon mirë vëmendjen e madhe mediatike që mori duke qenë një ndër personazhet më të komentuara.

Emisioni n’ZOOM me Albina Zeneli në insertin e javës së kaluar ju solli të gjitha detajet e finales së madhe të 6 majit.

Për këto dhe të tjera detaje, ju ftojmë ta ndiqni materialin e mëposhtëm dhe kuptoni se jo vetëm ai mori famë të madhe por u pasua edhe me emra tjerë. /nzoom/

Nga rubrika