Web Analytics

Jori lë pa fjalë pushuesit në Greqi, shfaqet kaq atraktive

Jori Delli po shijon pushimet me të dashurin në Greqi.

Ajo atje po i befason të gjithë me paraqitjen e saj.

Jori edhe për ndjekësit e saj në “Instagram”, ndau disa pamje.

Bukuria, gjatësia, eleganca, dhe stili po e karakterizojnë modelen shqiptare.

Shiko fotot:

Nga rubrika