Web Analytics

Kaderi feston ditëlindjen, merr dhuratën mahnitëse nga i dashuri i saj Lumbardhi

Botuar nga: InfoKosova

Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj janë një nga ciftet që u krijuan brenda Big Brother Vip Kosova.

Kaderi ka ditëlindjen andaj nuk kishte si të mungonte surpriza nga ana e të dashurit Lumbardhit.

Në orët e mesnatës Kaderi pranoi një buçet me lule dhe një ëmbëlsirë ku kishte shkruar ‘Të dua’!

Ajo e ka publikuar një foto të surprizes duke e falënderuar Lumin, por për ta ndarë edhe me ndjekësit gëzimin e saj!/InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT