Web Analytics

Shyhreten dhe burrin e saj i fotografojnë në rrugë, befasojnë me reagimin

Botuar nga: InfoKosova

Shyhrete Behluli s’ndalet së sjelluri projekte të reja muzikore, të cilat rezultojnë shumë të pëlqyera nga publiku.

Ajo vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun e saj.

Këngëtarja është shumë aktive gjithmonë edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në postimin e fundit ajo bashkë me burrin e saj shihen në rrugë dhe duken mjaftë të lumtur./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT