Web Analytics

Kaderi shfaqet e mërzitur nga ndarja me Lumbardhin?

Botuar nga: InfoKosova

Kader Kicaj dhe Lumbardh Salihu u komentuan shumë së fundmi në media rozë.

Kjo pasi ata e kanë fshirë njëri tjetrin nga Instagrami duke bërë të dyshihet se ata janë ndarë.

Kaderi në një instastory ka publikuar pamje ku fytyra e saj nuk duket e buzëqeshur.

Megjithatë, pritet të reagojnë vetë cifti për të treguar të vërteten nëse janë ndarë përfundimisht./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT