Web Analytics

Kaq bukur vishet në punë Egzona e Albatritit

Nga: InfoKosova

Egzona Muqiqi është gjithmonë në qendër të vëmendjes, sidomos për pamjen e saj.

Ajo është gruaja e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqit, me të cilin ka një jetë shumë të lumtur dhe janë prindër të tre fëmijëve dy prej të cilëve binjakë.

Egzona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur bukur, por paksa edhe provokative./ORAinfo/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT