Web Analytics

Bora Zemani ndan një moment intim me Donaldin

Botuar nga: InfoKosova

Bora Zemani është njëra ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo mori shume vemendje me emisionin e dashurise Perputhen ku ishte moderatore, ndersa tani po punon ne nje fil bashke me Donaldin.

Ajo me çdo postim të saj e merr vëmendjen e ndjekësve të saj, Bora Zemani është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo ka treguar se është lodhur nga puna e gjatë, por Donaldi ia hoqi lodhjen me një puthje./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,947FansaPëlqeje
27,993NdjekësitNdjek
993NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT