Web Analytics

Bora Zemani ndan një moment intim me Donaldin

Bora Zemani është njëra ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo mori shume vemendje me emisionin e dashurise Perputhen ku ishte moderatore, ndersa tani po punon ne nje fil bashke me Donaldin.

Ajo me çdo postim të saj e merr vëmendjen e ndjekësve të saj, Bora Zemani është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo ka treguar se është lodhur nga puna e gjatë, por Donaldi ia hoqi lodhjen me një puthje./ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika