Web Analytics

Kaq shumë është dobësuar Armonda sa pozon me barkun jashtë

Botuar nga: InfoKosova

Flamur dhe Armonda janë cifti i njohur në rrjete sociale që kanë bërë bujë për lidhjen e tyre.

Kjo pasi që Armonda ishte shumë më e shëndoshë dhe kanë marrë shpesh kritika duke i thënë së bashkëshorti e do vetëm për ‘letra’.

Megjithatë ata kanë vite që janë bashkë, por që së fundmi ishte Armonda që mori vëmendje të madhe.

Ajo ka munguar për një kohë në rrjete sociale dhe kur u kthye kishte humbur shumë peshë.

Madje së fundmi ka publikuar foto ku shihet me barkun jashtë.

Ajo ka marrë shumë komente pozitive nga ndjekësit duke mbështetur në rrugëtimin që ka marrë që të humb sa më shumë kilogram./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,632FansaPëlqeje
27,998NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x