Web Analytics

Bora dhe Donaldi natë ‘romantike’ nën dritën e hënës (Video)

Botuar nga: InfoKosova

Bora dhe Donaldi po punojnë për një projekt së bashku ku janë duke realizuar një film.

Nga prapaskenat e xhirimeve Bora ka publikuar një video ku shihet bashkë me Donaldin.

Ajo thotë se po i shoqëron drita e hënës dhe duket si një natë mjaft romantike.

Ndryshe, ajo ka sjellur momente të shumta të punës në deri në oraret e mëngjesit duke treguar sa shumë po punojnë për këtë projekt./InfoKosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

630,632FansaPëlqeje
27,998NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x