Web Analytics

Këta janë VIP-at që ndjekin Luizin në Instagram, por s’kanë marrë ende “pergjigje” nga ai

Edhe pas daljes nga “Big Brother Vip”, këngëtari shkodran Luiz Ejlli vazhdon të ketë mbështetje maksimale nga publiku dhe të jetë në qendër të vëmendjes së mediave rozë.

Instagrami i tij ka arritur brenda dy javësh 534 mijë ndjekës, videot e tij kanë miliona shikime, teksa ka edhe një numër të madh ndjekësish të personazheve publik.

Por, duket se Instagrami i tij nuk po menaxhohet ashtu si duhet, pasi profili i Instagramit të Luizit ndjek vetëm 121 persona dhe shumë kolegë të tij dhe personazhe publike që i kanë dhënë përkrahje, nuk ia u ka kthyer ende “follow-in”.

Nga një vështrim i thjeshtë i profilit të Luizit, sheh se atë e ndjekin në Instagram emra si Çiljeta Xhilaga, Anxhela Peristeri, Greta Koçi, Orgesa Zaimi, Sheila Haxhiraj, Armina Mevlani, Nevina Shtylla, Ilva tare, apo edhe shkodrani Elhaid Cufi.

Por, profili i Luizit nuk ia u ka kthyer ende “followi-n”.

Duket se kjo nuk po ndodh për çështje mendjemadhësie, por për shkak të një vrulli të madh numri ndjekësish, ku është e pamundur që t’i kontrollosh të gjithë emrat.

Shiko foton:

Nga rubrika