Web Analytics

Kiara publikon foto të reja në Instagram, Luizi i bën komentin epik!

Botuar nga: InfoKosova

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë një nga çiftet me të ndjekur në publikun shqiptarë.

Pak para lindjes Kiara ka publikuar disa foto ku shihet tejet bukur.

Por vëmendjen e mori komenti epik i bërë nga bashkëshorti i saj, i cili ishte shprehur:

“Çohu pak se nuk po gjej telekomandën”./Kosovarja/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT