Web Analytics

Ardi bën deklaratën e papritur për Shqipen disa ditë pasi u eleminua nga BBVK

Botuar nga: InfoKosova

Ardi dhe Mirdoni për gjatë qëndrimit të tyre në ‘Big Brother VIP Kosova’ kanë krijuar momente të bukura dhe dinamika të shumta.

Në një intervistë tek ‘Ora e pasdites’ Ardi është pyetur se ‘Sa po të mungon Shqipja’.

Ai ka treguar se jo vetëm Shqipja por të gjithë banoret aty qe janë i mungojnë.

Por nuk kanë munguar as ngacmimet e Mirdonit./Kosovarja/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT