Web Analytics

Kiara Tito nuk i ndahet Bora Zemanit? “Shpërthejnë” ndjekësit pas veprimit të ish-banores (Foto)

Fansat kanë akuzuar Kiara Titon se po kopjon Bora Zemanin me pozat e saj të fundit.

Kiara ka realizuar një set fotografik e veshur me fustanin me të cilin parakaloi në tapetin e kuq mbrëmjen e finales së Big Brother VIP.

Por pozat e ish-banores kanë shkaktuar komente të shumta.

Fansat kanë nisur të krahasojnë fotot e Kiarës me të Borës duke e akuzuar, për kopjim.

Siç shihet në foto Bora pozon më shumë me duar para aparatit dhe kështu ka vepruar edhe Kiara.

Por fundja ç’të keqe ka? Të gjithë frymëzohemi nga dikush për foto!

Nga rubrika