Web Analytics

“KOSOVA është Serbi!”, do habiteni si i përgjigjet Luana Vjollca ndjekësve nga Serbia

Botuar nga: InfoKosova

Moderatorja Luana Vjollca, ka bërë një urim të veçantë për Ditën e Pavarësisë së Kosovës, duke shprehur mbështetjen e saj të palëkundur për sovranitetin dhe unitetin e Kosovës me Shqipërinë.

Komenti i saj ka tërhequr vëmendjen e shumë përdoruesve në rrjetet sociale, përfshirë reagime të ndryshme nga audienca.

Në mesin e komenteve, një përdorues me emrin Alexandar Alxn ka shprehur një qëndrim kontrovers, duke pretenduar se “Kosova është Serbi”, një frazë që përdoret shpesh nga ata që nuk e njohin pavarësinë e Kosovës.

Megjithatë, Luana Vjollca është kthyer me një përgjigje të qartë dhe të vendosur, duke theksuar se Kosova dhe Shqipëria janë një.

“Përjetësisht” duke iu përgjigjur në koment “F**k You”.

Shiko foton:

Të FUNDIT