Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Të dashurës së tij të re Anës, po i pëlqen shumë kjo gjë tek Roberti

Robert Berisha është një nga personat publik më të përmendor në mediat rozë.

Shkak bëhet shumicën e rasteve jeta private e tij dhe lodhjet e dashurisë.

Së fundmi ai e ka bërë publike se është në lidhje me një vajzë që është 23 vite më e re se ai dhe quhet Ana.

Ndërsa duket se Anës po i pëlqen mjaft shumë se si ai luan në piano pasi ka publikuar një foto ku Roberti shihet duke luajtur në piano./InfoKosova/

Shiko foton:

Të fundit