Web Analytics

‘Larg qoftë’, ‘më mirë të varrosem këtu’, koha kur Kiara mohonte martesën me Luizin? (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme, Kiara dhe Luizi kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, në finale e Big Brother Vip Albania.

Edhe pse ka kaluar shume kohë, fansat e këtij ‘reality-show’ ende nuk po arrijnë ti besojnë Kiarës për dashurinë që ka ndaj Luizit. Ata kanë publikuar një video të saj në fillimet e Big Brother-it, ku kur përmendej martesa e tyre ajo ishte shumë kundër.

Kiara që nga dalja e saj e parë nga shtëpia, është akuzuar nga fansat për dashuri jo të sinqertë ndaj Luizit.

Në video, ajo dëgjohet duke thënë ‘Larg qoftë’ kur një banor, Genti, i thotë se deri nesër mund ta kesh burrë.

Apo kur i drejtohet Luizit ‘’Unë me ty? Kurrë more, kurrë, e hap këtu e futem varrosem vet’’.

Por, duket se gjithçka tani ka ndryshuar, Kiara është shprehur se është plotësisht e dashuruar dhe se ndjehet më e lumtur se kurrë. /indeksonline/ Shiko videon:

Nga rubrika