Web Analytics

Leonora i’a huq keq kësaj here me grimin dhe veshjen

Nga: InfoKosova

Leonora Jakupi është një nga këngëtaret më të dashura shqiptare.

Ajo u bë pjesë e skenes kur ishte shumë e re ndërsa vazhdon të jetë aktive.

Përpos kësaj ajo shpesh është komentuar edhe për stilin e bukur që ka në veshje.

Në fotografinë e fundit ajo shihet me një kapele sportive, por grimi nuk po i shkon aspak me këtë veshje./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT