Web Analytics

Si rrallë herë, Aida vë në pah gjoksin me bluzë super të hapur

Nga: InfoKosova

Aida Doci është një nga këngëtaret shqiptare me zërin më të bukur.

Së fundmi ajo është bërë nënë për herë të parë duke sjellur në jetë një vajzë.

Por, kjo nuk e ka bërë që ti ndal projektet muzikore dhe mbrëmjet.

Ajo ka treguar përmes disa fotove se po punon në realizimi e projektit të ri por vëmendje mori me veshjen.

Ajo shihet në një bluzë super të hapur duke vënë në pah gjoksin.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT