Web Analytics

Tag: Aida Doci

Naseri do të xhelozoj, Aida Doçi publikon foto super provokuese

Këngëtarja e njohur shqiptare, Aida Doçi, është bërë nënë për herë të parë së fundmi, duke sjellë në jetë...

Motra dhe kunata, Aida dhe Argjenda na tregojnë përmes kësaj videoje si kalojnë si kunata

Aida Doci dhe Argjendja Doci janë motra por edhe kunata. Mardhëdhënia e tyre është po aq e fortë ashtu sikurse...

Shoqet e saj ia zbulojnë sekretin, Aida Doҫi po bëhet nënë për herë të dytë?

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, pak kohë më parë është bërë nënë për herë të parë. Edhe pse nene per...

Aida tregohet nënë e pakujdesshme, e lë vajzën e vogël vetëm e niset për këtë vend

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, pak kohë më parë është bërë nënë për herë të parë. Edhe pse tani eshte...

Aida Doҫi sapo pranoi dhuratën që ҫdo grua do ta dëshironte

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, pak kohë më parë është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellur ne...

Tashmë janë edhe motra dhe kunata, Aida dhe Argjenda vishen njëjtë si binjake edhe në shtëpi

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, eshte nje nga kengetaret me te dashura shqiptare. Pavarësisht kësaj, ajo është shumë aktive si...

Kjo është këngëtarja e njohur që këndoi në dasmën e Adrit dhe Ilirianës mbrëmë

Pas një organizimi të jashtëzakonshëm nga “vëllau i madh”, nuk mungoi as muzika. Aida Doci është ajo e cila po...

Motra e Aides martohet për kunatin e Aides! Tani janë edhe motra dhe kunata! (Foto)

Aida Doci është këngëtarja e njohur që ka disa vite që është e martuar me Naser Qelin. Ata janë tashmë...

E ka vajzën e vogël por Aida do ta lë vetëm për këtë arsye

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, pak kohë më parë është bërë nënë për herë të parë. Pavarësisht kësaj, ajo është...

Aida është bërë nënë, por sjell foto provokuese në breg të detit

Kengetarja e njohur Aida Doci eshte bere nene para disa muajve duke sjellur ne jete femijen e saj te...

Aida sjell pamje të reja, kaq bukur duket ajo me vello

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, pak kohë më parë është bërë nënë për herë të parë. Pavarësisht kësaj, ajo është...

Aida sapo na njoftoi se ka diçka të re

Këngëtarja shqiptare, Aida Doçi po rikthehet me një projekt të ri muzikor, kështu ka njoftuar ajo në një postim...