Web Analytics

Motra e Aides martohet për kunatin e Aides! Tani janë edhe motra dhe kunata! (Foto)

Botuar nga: InfoKosova

Aida Doci është këngëtarja e njohur që ka disa vite që është e martuar me Naser Qelin.

Ata janë tashmë edhe prindër të një vajze të ciles ende nuk i kanë zbuluar portretin.

Por para disa dite është martuar edhe motra e saj Argjenda, pikërisht për vëllaun e Naserit.

Tani Argjenda dhe Aida përpos motra janë edhe kunata./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT