Web Analytics

Tag: Argjenda Doci

Motra dhe kunata, Aida dhe Argjenda na tregojnë përmes kësaj videoje si kalojnë si kunata

Aida Doci dhe Argjendja Doci janë motra por edhe kunata. Mardhëdhënia e tyre është po aq e fortë ashtu sikurse...

Tashmë janë edhe motra dhe kunata, Aida dhe Argjenda vishen njëjtë si binjake edhe në shtëpi

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, eshte nje nga kengetaret me te dashura shqiptare. Pavarësisht kësaj, ajo është shumë aktive si...

Motra e Aides martohet për kunatin e Aides! Tani janë edhe motra dhe kunata! (Foto)

Aida Doci është këngëtarja e njohur që ka disa vite që është e martuar me Naser Qelin. Ata janë tashmë...