Web Analytics

Tashmë janë edhe motra dhe kunata, Aida dhe Argjenda vishen njëjtë si binjake edhe në shtëpi

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, eshte nje nga kengetaret me te dashura shqiptare.

Pavarësisht kësaj, ajo është shumë aktive si me projekte.

Aida është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo dhe motra e saj, Argjenda tani janë bërë edhe kunata shtëpie.

Në fotografinë e fundit shihet se ato edhe janë veshur njëjtë dhe po duken shumë bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT