Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Naseri do të xhelozoj, Aida Doçi publikon foto super provokuese

Këngëtarja e njohur shqiptare, Aida Doçi, është bërë nënë për herë të parë së fundmi, duke sjellë në jetë një vajzë bashkë me bashkëshortin e saj, Naser Qeli.

Lajmin e lumtur e ka konfirmuar vetë Aida, përmes një fotografie të publikuar në llogarinë e saj zyrtare në Instagram.

Doçi ka ndarë me ndjekësit se ata kanë vendosur ta pagëzojnë vajzën e tyre me emrin Aina.

Pasi është bërë nënë për herë të parë, Aida nuk ka hezituar të ndajë disa pamje të saj në rrjetet sociale, duke treguar se është në formë optimale.

E veshur me shumë stil dhe prezantuar me elegancë, Aida po shfaq një pamje të jashtëzakonshme.

Naser Qeli, burri i saj, nuk do të mund të mos ndjehet pak i zymtë kur të shohë se sa bukur dhe e ndritshme është gruaja e tij në këtë fazë të re të jetës së tyre.

Shiko fotot:

Të fundit