Web Analytics

Befason Marina, me këta pantollona shkon në kafiteri

Nga: InfoKosova

Marina Vjollca është një nga moderatoret më të komentuara.

Përpos profesionit të saj ajo komentohet edhe për stiline bukur të veshjes dhe bukurinë që ka.

E pikërisht me stilin e veshjes ka marrë vëmendje së fundmi me fotot që publikoi në Instagram.

Ajo shihet e ulur në një lokal derisa shihet veshur me oantollona goxha të shqyer./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT