Web Analytics
E hënë, 5 Qershor, 2023

Luana ia kthen të pasmet “Luanit”, ndjekësit thërrasin Luizin

Moderatorja e mirënjohur, Luana Vjollca, është duke kaluar disa ditë pushimi në Australi.

Së fundmi, ajo ka postuar disa fotografi në Instagram teksa ka pozuar duke i kthyer të pasmet një bust-luani.

Në komente kanë shpërthyer ndjekësit duke e etiketuar këngëtarin, Luiz Ejlli, të cilin e quajnë me epitetin “luan”.

Tutje, ajo pranoj mijëra pëlqime dhe komente për dukjen joshëse dhe mjaftë provokuese, teksa kishte thënë se ishte dal për në dyqan./Kosovarja/

Shiko fotot:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu