Web Analytics

Luizi a bashkëjeton me Kiarën? Kjo është e vërteta

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët.

Kjo per shkak te lojes se forte e te bukur qe u krijua e protagonist ishte kengetari Luiz Ejlli.

Dje Luiz Ejlli ka qenë i ftuar në emisionin “Shqipëria Live” dhe u ka dhënë përgjigje shumë pyetjeve dhe thashethemeve dhe ka treguar projektet e reja të tij.

Gjithashtu Luizi ka treguar gjithashtu edhe pak nga marrëdhënien e tij me Kiarën dhe të vërtetën e bashkëjetesës së tij.

”Nuk kam hyrë akoma në shtëpi…jam duke lëvizur nga një vend në një vend tjetër edhe nga fansat nuk dua kamera kam pasur nevoj të rri pak vetëm edhe me Kiarën” eshte shprehur Luizi./Tch/

Nga rubrika