Web Analytics

Luizi më romantik se kurrë, ja çfarë befasie i bëri Kiarës nga Kosova (Video)

Luiz Ejlli, pas daljes nga Big Brother po e shijon jetën me aktivitet të ndryshme, ku eshte aktiv ne koncerte.

Por nuk po e harron asnjëherë bashkëshorten e tij Kiarën.

Luizi për dy ditë rresht në Kosovë mori përkrahjen dhe dashurin e madhe të ndjekësve të tij.

Por, Luizi, Kiarën nuk po e harron , ai i dërgon një dhuratë të madhe nga Kosova.

Ai ishte ne mes te koncertit derisa e telefonoi me kamere Kiaren duke i treguar se sa shume e duan edhe ate ne Gjakove.

Shikojeni videon për ta parë se dashuria e tyre s’ka limite./Kosovarja/

Shiko videon:

Nga rubrika