Web Analytics

Luizi shfaqet sot në Shkodër me veturë luksoze (VIDEO)

Botuar nga: InfoKosova

Për aq sa zgjati Big Brother VIP Albania është kthyer në një nga formatet më të dashura për publikun shqiptarë.

Mbrëmë u mbajt finalja e këtij spektakli ndërsa fitues u shpall më i dashuri i publikut për këtë sezon Luiz Ejlli, shkruan InfoKosova.

E me të zbardhur dita ka udhëtuar drejt vendlindjes së tij Shkodrës, për të takuar të familjarët e tij si dhe të vizitojë varrin e të atit, të cilit ia dedikojë këtë triumf.

Nga video shikohet Luizi i cili zbret nga një makinë për të takuar koleget miqt dhe gjithe mbeshtetsit e tij ne Shkoder. /InfoKosova/ Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,203FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT