Web Analytics

Luizi shfaqet sot në Shkodër me veturë luksoze (VIDEO)

Për aq sa zgjati Big Brother VIP Albania është kthyer në një nga formatet më të dashura për publikun shqiptarë.

Mbrëmë u mbajt finalja e këtij spektakli ndërsa fitues u shpall më i dashuri i publikut për këtë sezon Luiz Ejlli, shkruan InfoKosova.

E me të zbardhur dita ka udhëtuar drejt vendlindjes së tij Shkodrës, për të takuar të familjarët e tij si dhe të vizitojë varrin e të atit, të cilit ia dedikojë këtë triumf.

Nga video shikohet Luizi i cili zbret nga një makinë për të takuar koleget miqt dhe gjithe mbeshtetsit e tij ne Shkoder. /InfoKosova/ Shiko videon:

Nga rubrika