Web Analytics

Luizi ‘tallet’ publikisht me barkun e fryrë të Kiares, ja çfarë bën

Kiara ditën e sotme ka postuar një foto me barkun e rrumbullakosur dhe ka treguar që është 24 javëshe shtatzënë dhe krahas fotos ka shkruar: “Me shoqen time të ardhshme”.

Ndërsa Luizi i komenton me humor:

“Ehhh, kur më thoje mua “o Luiz ke vënë bark”.

Këtë Luizi e ka ilustruar edhe me një foto, ku në kontekstin e shakasë, krahason barkun e tij dhe të Kiarës.

Ata janë në pritje të një bebushje që pritet të vijë në jetë pas 3 muajsh dhe sipas horoskopit, familjes Ejlli do t’i bashkohet një dem, pasi Kiara është bricjap dhe Luizi gaforre.

Shiko foton:

Nga rubrika