Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.3 C
Pristina

Maestro publikon videon e ëmbël, shihni si e argëton vajzën e tij të vogël

Maestro dhe familja e tij po përjetojnë momente të paharrueshme në bregdet.

Artisti i njohur ka ndarë një video ku ai këndon, ndërsa vajza e tij duket se po e shijon muzikën e babait të saj.

Reagimi ndaj këtij postimi ka qenë i jashtëzakonshëm në rrjetet sociale, me komente dhe reagime të shumta pozitive.

A e pëlqeni ju këtë?/Kosovarja/

Shiko videon:

Të fundit