Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
20.9 C
Pristina

Albatritit i hip mbi kokë nusja, por ka një arsye të fortë

Në një postim të fundit në Instastory, Egzona Muqiqi ka ndarë një foto të ëmbël ku shihet duke u hipur mbi krahët e burrit të saj, Albatritit.

Në fytyrën e tyre shkëlqen lumturia e pashlyeshme.

Nën fotografi, Egzona ka shkruar: “Dashuria ime”.

Çifti, i cili është prindër i tre fëmijëve të tyre të bukur, shfaq një harmoni të veçantë dhe një dashuri të thellë në çdo moment të tyre bashkë.

Shiko foton:

Të fundit