Web Analytics

Marina bën ndryshimin e madh në pamje, ja si po duket tani

Botuar nga: InfoKosova

Moderatorja Marina Vjollca po shijon pushimet me vajzën dhe Getoarin.

Ajo sot ka publikuar disa video në Instastory duke sjellur pamje nga atje.

Menjëherë ndjekësit kapen detajin e flokëve, moderatorja ka ndryshuar stil.

Ajo ka bërë gjithë flokët me gërsheta, dhe duket tejet simpatike.

Po, juve a ju pëlqen?/Kosovarja/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,947FansaPëlqeje
27,993NdjekësitNdjek
993NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT