Web Analytics

Marina bën ndryshimin e madh në pamje, ja si po duket tani

Moderatorja Marina Vjollca po shijon pushimet me vajzën dhe Getoarin.

Ajo sot ka publikuar disa video në Instastory duke sjellur pamje nga atje.

Menjëherë ndjekësit kapen detajin e flokëve, moderatorja ka ndryshuar stil.

Ajo ka bërë gjithë flokët me gërsheta, dhe duket tejet simpatike.

Po, juve a ju pëlqen?/Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika