Web Analytics

Më i vendosur se kurrë, Romeo habit me deklaratën

Botuar nga: InfoKosova

Lidhja e Romeos dhe Heidit është bërë temë diskutimi edhe në “BBVA”.

Romeo deklaron me siguri: “E dua këtë vajzën edhe pikë.”

Kjo fjalë tregon nivelin e vendosmërisë së tij në këtë marrëdhënie.

Heidi u buzëqesh dhe ndihet më e sigurt për këtë lidhje pas deklaratës së Romeos.

Të FUNDIT