Web Analytics

Më në fund Luizi dhe Noizy bëhen bashkë, e ‘djegin’ atmosferen (Video)

Luiz Ejlli fituesi i Big Brother Vip Albania 2, e ka përmendur shumë shpesh gjatë qëndrimit në shtëpi reperin Noizy.

Më në fund mbrëmë ata janë bërë bashk në festën e organizuar nga Big Brother për ish banorët.

Më vonë ata e kanë ndarë bashkë skenën duke kënduar bashkë duke krijuar një atmosferë të zjarrtë.

Luizi shpesh ka thënë se e dëshiron një duet me Noizyn andaj nuk është cudi nëse shumë shpejt i shohim në bashkëpunim.

Ndryshe, mbrëmë Luizi këndoi edhe këngën kushtuar Kiares ku e mori edhe Kiaren në skenë ndërsa pati shumë duartrokitje nga publiku./InfoKosova/

Shiko videon:

Nga rubrika