Web Analytics

Më në fund, nëna e Kiares dhe Luizit sjellin foto të bukur krah njëra tjetres

Nga: InfoKosova

Lidhja e dashurisë mes Kiares dhe Luiz Ejllit brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania u përfol shumë.

Por, kjo vazhdoi edhe për disa kohë kur ata dolën jashtë shtëpise.

Shumë prej fansave shkruanin në rrjete sociale se nëna e Luizit nuk ishte dakord për lidhjen me Kiaren.

Por, vetëm pas disa kohësh ata mbyllën gojët e të gjithëve duke sjellur momente të shumta bashkë.

Madje së fundmi në 30 vjetorin e marteses së prindërve të Kiares ishte edhe nëna e Luizit.

Një foto e nënës së Kiares krahas nënës së Luizit po bën gjiron e rrjetit./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

Më në fund, nëna e Kiares dhe Luizit sjellin foto të bukur krah njëra tjetres

Nga: InfoKosova

Lidhja e dashurisë mes Kiares dhe Luiz Ejllit brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania u përfol shumë.

Por, kjo vazhdoi edhe për disa kohë kur ata dolën jashtë shtëpise.

Shumë prej fansave shkruanin në rrjete sociale se nëna e Luizit nuk ishte dakord për lidhjen me Kiaren.

Por, vetëm pas disa kohësh ata mbyllën gojët e të gjithëve duke sjellur momente të shumta bashkë.

Madje së fundmi në 30 vjetorin e marteses së prindërve të Kiares ishte edhe nëna e Luizit.

Një foto e nënës së Kiares krahas nënës së Luizit po bën gjiron e rrjetit./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT