Web Analytics

Menaxheri i Bardhit bën veprimin e papritur për ‘inat’ të Bardhit dhe Sarës

Botuar nga: InfoKosova

Bardhi tregonte sa ishte në Big Brother se vepronte për punën cfarëdo që i thoshete menaxheri i tij Jetmiri.

Por, ata kanë prishur raportet për shkak të marrëdhënies së Bardhit me Sares, që duket se Jetmiri nuk e ka përkrahur sa menaxhonte Instagramin e Bardhit.

Bardhi ka treguar në një intervistë se nuk ka pasur kontakt me menaxherin e tij që nga dita kur doli nga Big-u.

Por, duket se Jetmirit nuk po i bën shumë kjo pjesë pasi ai ka publikuar një foto krah Luiz Ejllit i cili duket se e ka ftuar në baby shoër të bëbit.

Ndryshe, ka aludime që Jetmiri mund të bëhet tashmë me menaxher i Luizit./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT