Web Analytics

Meritoni provon ta përqafoj Eglën për ditëlindje, ajo habit të gjithë me reagimin

Botuar nga: InfoKosova

Këtë vit aktorja Egla Ceno po e feston ditëlindjen në “Dhomën e Bardhë” në BBV ku po qëndron e izoluar prej 4 ditësh.

Ndërsa dy ditët e fundit i janë bashkuar edhe dy banorët e tjerë, Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi, të tre të ndëshkuar nga “Vëllai i Madh”, për degradimin e debateve në ofendime dhe prekje fizike.

Banorja ka uruar veten dhe më pas ka qenë Meritoni ai i cili ka shprehur gjithashtu dëshirën jo vetëm ta urojë por edhe ta përqafojë, ndonëse aktorja ka refuzuar.

Megjithatë moderatori nga Kosova ka marrë mikrofonin dhe e ka uruar përzemërsisht.

Shiko videon:

Të FUNDIT