Web Analytics

Motra e Loredanës merrë dedikimin romantik nga partneri në 6 vjetorin e lidhjes

Botuar nga: InfoKosova

Gent Fatali dhe partnerja e tij, Rozafa, kanë festuar 6 vjetorin e lidhjes së tyre.

Artisti nuk ka hezituar të ndajë me të një foto në rrjete sociale, teksa e quan dashurinë e jetës së tij.

“Jam i bekuar”, shkruan ndër të tjerash ai.

Kujtojmë se çifti kanë gjetur qetësinë dhe lumturinë në krahët e njëri tjetrit.

Shiko foton:

Screenshot

Të FUNDIT