Web Analytics

Në pritje të një vajze apo djali? Moderatorja shoqe e Kiares zbulon gjininë e bebit

Moderatorja Liesa Haxhiasllani  njoftoi para pak kohe se eshte ne pritje te embel.

Liesa eshte shoqe e Kiares dhe e kishte mbajtur te fshehte kete informacion kohe te gjate.

Por se fundmi ajo ka zbuluar gjinine e bebit qe do te jete vajze.

E po vajza e saj dhe Luna e Kiares sigurisht qe do te behen shoqe si nenat e tyre.

Shiko foton:

Nga rubrika