Web Analytics

Një grua i ofendon fëmijët, zotohet Almeda Abazi: Do të të gjej!

Kur bëhet fjalë për fëmijë, prindërit nuk përmbahen e i mbrojnë me mish e shpirt.

Almeda Abazit, prej disa kohësh, një person i komenton negativisht për fëmijët, madje përdor terma tepër të rëndë dhe skandaloz për fëmijë.

Almeda ka bërë të ditur se ky person e përndjek prej kohësh po thekson se do ta gjejë.

“Nuk e di kush je por duhet te jesh i rrethit tim te afert qe ke kaq shume xhelozi-meri per jetesen time dhe te families.

Meqe dhe pa u lodhur me 100 adresa fake u bene githe keto muaj vazhdon me fyerjet e ndyra.. nuk kisha as kohe as deshire te merresha me nje loser si puna jote por pas ktyre komenteve per engjejt e mi.

OH YES me erdhi nje deshire e madhe te te gjej kush je, sidomos surratin tend te bukur nuk e ke idene sa do te doja ta kisha perballe right now Iwill find out don’t worry”.

Nga rubrika