Web Analytics
E hënë, 5 Qershor, 2023

Një mik si Stresi, ja çka bëri për Noizyn

Stresi dhe Noizy tashmë janë rikthyer si miq, duke mos lënë asnjë dyshim se vite më parë ishin rivalë.

Ato do vijnë në një bashkëpunim, xhirimet e së cilit kanë përfunduar.

Stresi, duket se lumturohet për sukseset individuale të Noizy-t, i cili së fundmi ka arritur sukses pasi kënga e tij ka arritur numër një në top-lista.

Stresi ndihet krenar për mikun e tij, duke ndarë rezultatin e duke shkruar:

Number one playlist, mos qani por festoni.

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu